با انتخاب آگاهانه مانع گسترش بیماری دروغ و پوپولیسم در جامعه شویم

[ad_1]

به گزارش پایگاه خبری مازنی آنلاین ، جلسه هماهنگی معاونت امور کشاورزی و روستایی ستاد دکتر حسن روحانی در مازندران امروز جمعه ۱۵ اردیبهشت با حضور اعضای ستاد استانی و شهرستان ها در ساری برگزار شد.

مهندس سلامی معاون امور کشاورزی و روستایی ستاد دکتر حسن روحانی در مازندران با بیان اینکه باید برای حضور حداکثری مردم در انتخابات زمینه سازی شود، اظهار کرد: انتخابات آزمونی برای تعیین سرنوشت مردم به دست خود مردم است که مردمسالاری دینی را محقق می کند.

وی با اشاره به سوابق مفید و موثر دکتر روحانی پس از انقلاب از جمله سوابق نمایندگی مجلس شورای اسلامی، مجلس خبرگان، شورای عالی امنیت ملی و دوران جنگ که مراحل مسوولیت را در ۳۸ سال انقلاب بصورت پلکانی طی کرده است، افزود: امروز جامعه به بیماری پوپولیست و دروغ مواجه شده که اگر حضور به موقع و آگاهانه در صندوق های رای نداشته باشیم، این بیماری گسترش می یابد.

معاون امور کشاورزی و روستایی ستاد دکتر حسن روحانی با انتقاد از وعده های پوچ و توخالی ایجاد شغل های میلیونی، تصریح کرد: برای ایجاد هر شغل حداقل صد میلیون تومان اعتبار نیاز است و نامزدهایی که چنین وعده های عوامفریبانه ای می دهند باید بگویند منابع آن از کجا تامین می شود.

سلامی ادامه داد: دو قطبی کردن جامعه آینده انقلاب را تهدید می کند و افرادی که خود را جزو حداکثری ها مطرح می کنند، در عمل در گروه حداقلی های جامعه هستند.

وی یادآور شد در انتخابات اخیر آمریکا نیز آقای ترامپ که از یک درصدی های آمریکا بود به دروغ خود را در جبهه ۹۹ درصدی ها معرفی کرد و اکنون این کشور را به بحران مواجه کرده است.

معاون امور کشاورزی و روستایی ستاد دکتر حسن روحانی در مازندران با بیان اینکه برای ادامه مسیر پیشرفت و تعالی کشور باید دولتی برنامه محور و قانون مدار انتخاب کنیم، افزود: دولت دکتر روحانی ثابت کرد به دنبال ایجاد آزادی های مصرح در قانون اساسی، شفاف سازی امور، عدالت محوری در حوزه های اجتماعی و اداری و مبارزه با فساد و قاچاق است.

سلامی گفت: قدرت دیپلماسی در دولت تدبیر و امید منجر به عزت و اقتدار ایران در مجامع بین المللی و به فرجام رساندن برجام شد که با انتخاب دکتر روحانی به ا امه این مسیر رای خواهیم داد.

وی اظهار کرد: کاهش نرخ تورم، افزایش رشد اقتصادی، کاهش نرخ بیکاری، افزایش ارزش پول ملی، استقلال بانک مرکزی و انضباط مالی و احیاء سازمان مدیریت و برنامه ریزی از افتخارات دولت تدبیر و امید است که در سایه برنامه ریزی منسجم و پیگیری های فراوان به ثمر نشست.

معاون امور کشاورزی و روستایی ستاد دکتر حسن روحانی در مازندران افزود: در بخش کشاورزی تولیدات این بخش از ۹۷ میلیون تن به ۱۱۸ میلیون تن افزایش یافت و واردات برنج نیز با کاهش ۳۳۳ درصدی از ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون دلار به ۶۸۵ میلیون دلار کاهش یافت.

سلامی با اشاره به خودکفایی گندم در دولت تدبیر و امید، گفت: در حالیکه وارد کننده ۶ میلیون تن گندم بودیم اکنون به مرحله صادرات ۳ میلیون تن گندم رسیدیم که حاصل برنامه ریزی و حمایت های دولت تدبیر و امید از بخش کشاورزی است.

وی به حمایت های دولت در توسعه و عمران روستایی نیز اشاره کرد و گفت: در چهار ساله دولت دکتر روحانی ۷۰۰۰ میلیارد تومان در روستاها سرمایه گذاری شد در حالیکه در طول ۸ سال دولت نهم و دهم این رقم تنها ۳۰۰۰ میلیارد تومان بوده است.

اطلاع رسانی و تبلیغات معاونت امور کشاورزی و روستایی ستاد دکتر حسن روحانی در مازندران

این خبر را به اشتراک بگذارید :

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *