شب پرحادثه در مازندران/ برخورد قطار با پراید و ۹ مصدوم یک تصادف

[ad_1]

زکریا اشکپور سخنگوی مرکز فوریت های پزشکی مازندران در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به حادثه برخورد قطار با پراید در بهشهر در پنجشنبه شب اظهار داشت: در این حادثه که در اثر برخورد قطار با خودروی پراید بود راننده ۲۱ ساله خودرو مصدوم شد که توسط تیم اورژانس اعزامی پس از انجام اقدامات درمانی اولیه به بیمارستان امام خمینی (ره) بهشهر منتقل شد.

وی همچنین از حمله افراد ناشناس به پایگاه اورژانس خیابان ساری در قائمشهر خبر داد و گفت: در این حادثه تعدادی افراد ناشناس با استفاده از سلاح سرد به پایگاه اورژانس شماره ۳ قائمشهر واقع در خیابان ساری هجوم بردند وبا شکستن درب ورودی وارد محوطه پایگاه شدند.

وی افزود:این افراد که به گفته اهالی در وضعیت عادی نبودند با لوله‌های آهنی به بدنه آمبولانس آسیب وارد کردند و قصد ورود به داخل ساختمان داشتند که با رسیدن پلیس متواری شدند.

اشکپور همچنین با بیان اینکه ۹ مصدوم در اثر برخورد پژو ۲۰۶ و پژو  ۴۰۵ در آمل برجای مانده است گفت: این حادثه که بامداد جمعه در روستای تش کنار در حوالی منطقه تلیکسر محمودآباد اتفاق افتاد، ۹ مصدوم برجای گذاشت و مصدومین هفت زن و دو مرد بودند و بعد از اعزام تیم‌های اورژانس به محل حادثه و بررسی وضعیت، سه نفر به صورت سرپایی مداوا و شش نفر بعد از انجام اقدامات درمانی اولیه به بیمارستان شهدای محمود آباد منتقل شدند.

این خبر را به اشتراک بگذارید :

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *